NJOFTIM NGA DITA ONLINE

February 20, 2018 09:00 Updated

NJOFTIM NGA DITA ONLINE

Redaksia e gazetës DITA vijon aplikimet për pozicionin e editorit online.

Diploma në gazetari nuk është domosdoshmëri. Kërkohet pasion dhe gatishmëri për të punuar me informacionin në faqen online të Ditës pa orare fikse.

Të interesuarit të dërgojnë një letër interesi në adresën email [email protected].

Mund të nisni gjithashtu SMS ose WhatsApp në numrin +355689073730 dhe do t’ju lihet një orar intervistimi.

 

*****

DITA – Redaksia Online

February 20, 2018 09:00 Updated
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*