“No comment”, Llalla nuk prononcohet për kërcënimet ndaj tij e familjes

September 27, 2016 12:54

“No comment”, Llalla nuk prononcohet për kërcënimet ndaj tij e familjes

Kryeprokurori Adriatik Llalla gjatë një vizitë në Korçë ka refuzuar të japë informacione lidhur me kërcënimin ndaj tij dhe familjes tij.

“Nuk kam asnjë koment për këtë ngjarje, jam këtu për një vizitë zyrtare”

Kjo ka qenë përgjigja që Llalla u ka dhënë interesit të gazetarëve lidhur me këtë çështje.

Llalla ishte sot në Korcë në një takim me homologun e tij maqedonas. Adriatik Llalla zhvilloi dhe një vizitë në prokurorinë e këtij rrethi.

September 27, 2016 12:54
Komento

1 Koment

  1. demo September 27, 12:56

    Eshte bere pishmen!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*