Noizy bëhet “Master Chef”

January 8, 2016 16:50

Noizy bëhet “Master Chef”

“Master Chef Noizy”, kështu e ka quajtur veten këngëtari në këtë foto.

Ai ka treguar se nuk di vetëm të këndojë por di edhe të gatuaj mjaft mirë dhe të jetë ‘djalë për shpi’.

 

January 8, 2016 16:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*