Noka: Tahiri të përgjigjet për pajisjen e përgjimit

May 16, 2016 11:03

Noka: Tahiri të përgjigjet për pajisjen e përgjimit

Është mbledhur këtë të hënë, nën drejtimin e nënkryetarit Flamur Noka, komisioni parlamentar i sigurisë kombëtare.

Në fjalën e tij, Noka ka njoftuar thirrjen e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për nesër në orën 10:00, për të dhënë sqarime mbi pajisjen e përgjimit.

“Në mbledhje të jenë të pranishëm kryeprokurori, kreu i SHISH dhe ai i Policisë së Shtetit”, ka kërkuar Noka.

Në të njëjtat linja është shprehur edhe sekretari i përgjithshëm i LSI, Luan Rama.

“Të kërkojmë informacion zyrtar për pajisjen e përgjimit. Nëse vërtet ka një pajisje të tillë përgjimi jemi përpara një skandali të madh”, ka thënë Rama.

May 16, 2016 11:03
Komento

1 Koment

  1. DASHAMIRESI May 16, 14:59

    z.NOKA, NUK KA NGE TE MERRET KUSH ME TY,SE TI JE DEBIL DHE I PA PERGJEGJSHEM , NDAJ NA NXIR TUTORIN TEND , QE TE FLASIM.
    TIJU FUTE MJEKESISE , ME SHPRESE QE TE KLONOHESHE ME BAJRAKTARIN VICIDOLAS , POR JINI NJE VIT DRITE LARG NJERI TJETRIT. AI TE TRAJTON TY SI MORR BYTHE , POR TY TE KENAQ ERA E TE NDENJURAVE. NUK KE AS MINIMUMIN E NDOKUJT QE PRETENDON TE BEJE PROTOGONIZEM .SEPSE,JE THJESHT NJE COPE DEBIL ..

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim