Babai i Norës, “votues” 10 vjet pas vdekjes

June 9, 2014 10:40

Babai i Norës, “votues” 10 vjet pas vdekjes

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi,  e ka gjetur emrin e babait të saj në listat e votuesve dje, pavarësisht se ai ka ndërruar jetë dhjetë vjet më parë.

Gjatë votimit në shkollën fillore “Dardania” në Prishtinë, Nora ka konstatuar se emri i Nezir Istrefi nuk ishte hequr nga lista e votuesve.

 

June 9, 2014 10:40
Komento

1 Koment

  1. REALIST 10 June 9, 18:35

    Te votoj i vdekuri seshte ndonje hata e madhe,por mos merr rroge e dieta,se ketu ne albanistan cudi eshte kur nuk ndodhin te tidha gjera,ketu i vdekuri voton firmos vulos,mund te drejtoj dhe shtetin,hipoteze eshte.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*