Nuk e prisnim, stafi i aeroportit na nxjerr “zbuluar”!

May 15, 2019 14:50

Nuk e prisnim, stafi i aeroportit na nxjerr “zbuluar”!

Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve.

Vetëm njerëzit që punojnë atje e dinë se si funksionojnë vërtet gjërat.

Ata na shohin nudo

Analizojnë sjelljen tonë

E dinë se sa agresivë jemi

Ata nuk kanë asnjë ide kur bagazhi është në një vend tjetër

Ata kanë qen që kontrollon çantat tona

Ushqimi është i gatuar gjatë gjithë kohës

Ata kontrollojnë avionët kur fluturojnë dhe kur parkohen

Nuk u intereson nëse keni vizë në një vend tjetër

 Ata e dinë se çfarë kemi pasur në dorë më parë
e.t./dita
May 15, 2019 14:50
Komento

1 Koment

  1. Serveti May 18, 02:09

    Mos valle edhe Monen e Ilir Floririt e kane nxjerre nudo? Nese po, ky edhte skandal dhe shkuar skandalit! Duhet te paditet aeroporti per nje veprim te tille!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*