Nuk është e thjeshtë të shprehësh çfarë ndjen, por këto janë gjithë shenjat që ai çmendet pas teje

October 4, 2020 19:29

Nuk është e thjeshtë të shprehësh çfarë ndjen, por këto janë gjithë shenjat që ai çmendet pas teje

S’është fare e thjeshtë të shprehësh çfarë ndjen! Ndoshta ti prandaj s’e ke marrë vesh akoma që ai çmendet për ty. Ama ka disa shenja me anë të së cilave ju mund të kuptoni shumë!

 • Ai sillet me ty ndryshe, shumë ndryshe

Nëse ke vënë re se ai në raport me ty sillet ndryshe, atëherë me siguri duhet ta kuptosh këtë lloj sjellje si një shenjë treguese që ai të ka qejf. Pse do të sillej kështu me ty nëse do të ishte e kundërta?

 • Pëlqen të të qëndrojë afër

Pa e vënë re ai është bërë si një “i tretë” mes teje dhe vetes tënde. Mbase kjo situatë rezulton të jetë diçka e sikletshme ama është treguesi më i saktë që ai çmendet pas teje.

 • Ai mendon se ti je e mirë në çdo gjë

A të ka ndodhur të të komplimentojë edhe atëherë kur ti ke menduar se ke bërë një figurë të keqe? Kjo është disi e vështirë të ndodhë, ama nëse ndodh është e sigurtë që ai të ka vërtetë qejf.

 • Kënaqet duke të parë

Provo ta zësh atë “mat” duke të parë. Nëse ja del atëherë mos e dysho aspak faktin që ai është i çmendur pas teje .

 • Vetëm zgjat bisedat

E çfarë tjetër mund të një njeri i dashuruar përveç se të mos ngopet duke biseduar me njeriun për të cilin i ka rënë në kokë? Nëse kjo të ndodh atëherë me siguri ai të ka futur në shënjestër, anabelmagazine.

h.b/dita

October 4, 2020 19:29
Komento

1 Koment

 1. o sa qejf,,te kesh qejf ;) October 4, 22:18

  pa qejf,s’bohet qejf
  kush ka qejf,bo qejf
  osht qejf me pas qejf

  qejfi osht shpirti qefllinjve
  jeta pa qejf do ishte thjesht nji vrym e zeze Ozoni, nji pff

  🙂

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim