Nuk është shaka! Juncker në publik me këpucë të ndryshme (Video)

November 16, 2018 15:14

Nuk është shaka! Juncker në publik me këpucë të ndryshme (Video)

President i Komisionit Europian, Jean Claude Junker është kthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë për shkak se ka veshur dy këpucë me ngjyra të ndryshme, një kafe e një të zezë.

Gjatë një konference për shtyp ishte njëra nga asistentet e tij që e njofton për këtë fakt.

Ai më pas shkon prapa skene për t’u ndërruar.

 

 

o.j/dita

November 16, 2018 15:14
Komento

10 Komente

 1. Po , Po November 16, 15:41

  Mjerë popujt e Europës , në dorë të kujt kanë mbetur . Ky është një sarahosh , që zor se e gjen ndonjë herë esëll ! Shqiptarët po digjen e përvëlohen tash e 30 vjet , nga padurimi që të vihen nën thundrën e këpucëve të tij ngjyra ngjyra ! Dhe habiten bota , se përse po bën hapa mbrapa BE-ja që po ecën me galop drejt shpërbërjes !

  Reply to this comment
 2. Ed droga November 16, 16:18

  Ja kush e drejton Evropen kurven plake me pamjen e Doris Pack.
  Si nuk e pame nje here esell ket idiot me emrin Juncker.

  Reply to this comment
 3. A.W. November 16, 17:13

  Juncker, ose “Mr. Cognac si i thone neper korridoret e Brukselit ku jo pak here eshte rrokullisur i dehur. Gjithmone tape, simbol i nje politike te dehur qe do behen esell kur ti lere kllocka qe i mban nen pende, Merkel.

  Reply to this comment
 4. info analitike November 16, 17:18

  Ku eshte problemi ketu? Gagareli ine shkoi me atlete te bardha qy doli me kepuce me dy ngjyra te ndryshme. Te dy paskan “shpirt artisti” apo jo shoke?

  Reply to this comment
 5. XXXL November 16, 18:54

  O Kari “Info halenitike”,….. gagareli it e beri me vetedije te plote veshjen e atleteve dhe terhoqi vemendjen e mediave (per kete e beri).
  Ky Janker i bere dhoge (derase) nga pija i ka veshur gabimish dhe pija i ka thene qe jane te se njejtes ngjyre kepucet.
  Fakti qe i nderroj ato flet qarte per pijacin ordiner Juncker, apo jo ore shoku toc, apo me mire me te thene kelluf kari, nga koka deri tek kembet.

  Reply to this comment
  • info analitike November 17, 08:17

   Vetem nje me mase budallalleku XXXL mund te konsideroje te vetedijshem nje psikopat me kartele. Helbete vetem nje budalla mund ti shkoje pas nje psikopati.

   Reply to this comment
 6. Rimi November 16, 19:11

  E bukur eshte se asistentia i tha urgjentisht shko nderroi se eshte turp dhe ai u largua dhe vajti e i nderoi!Ne momentin qe erdhi e shikon asistentia dhe i thote perse nuk i nderove ?Ai u pergjigj : I nderova por edha atje kisha nje kafe nje te zeze!

  Reply to this comment
 7. Martini November 17, 08:23

  Ka lezet Rustem Kuthi ne krye te Evropes

  Reply to this comment
 8. A November 17, 10:13

  Si eshte ne Shqiperi EDI KRISTAQ ANETA RAMA karagjoz, klloun cirku, keshtu ka edhe Evropi te tille mender politikan si JEAN CLAUDE JUNKER.
  Prandaj pranohet edhe menderi zhgarravina, leckamani i rrugeve te Parisit EDUSHKA ne te tilla ambjente me poture dhe me opinga te bardha.
  Prandaj patrioti dhe poeti i madh GJERGJ FISHTA ka thene: “Moj Europe, moj kurva e motit”.
  Me EDI RAMEN shkohet vetem nga haleja ne hale.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim