“Nuk i dua 1 milion USD, do festoj me nënën”

July 28, 2014 20:29

“Nuk i dua 1 milion USD, do festoj me nënën”

Këngëtari turk Tarkan ka refuzuar një pagesë të majme, e cila i është ofruar për të kënduar në një festë që organizohej me rastin e festës së Bajramit. Këngëtari turk i ka thënë jo ofertës 1 milion dollarëshe, për të qëndruar në shtëpi me nënën e tij në ditë feste.

Ai ka refuzuar edhe më parë oferta të tilla. “Festën e Bajramit dua ta kaloj me nënën time dhe as që më shkon në mend të pranoj cilëndo ofertë”, është shprehur Tarkan.

July 28, 2014 20:29
Komento

6 Komente

 1. mazllemi July 28, 21:10

  Po mire ti qe e ke refuzuar kete oferte , po kush kane qene ata qafira qe te jepnin 1 milion dollare ty duke pasur plot njerez qe vuajne per nje cope buke, ata paskan qene shoqate haremi jo shoqate myslimane

  Reply to this comment
 2. mir July 28, 21:11

  be kakardhi….se nuk te ka zene bytha merimanga.

  Reply to this comment
 3. ramazani burre i keq bajrami burre i mire July 28, 21:35

  Epo sdo kesh nevoje per lek se te tjeret per ato lek kane 30 vite qe nuk e shikojne nenen pertej oqeanit…Festa e bajramit zgjat 3 dite te kendoje e te merrje xhixhat e pastas 2 dite te pije qumesht tek nena… nejse puna jote..Ne vendit tend ka shku Mandi i Nishtulles me kendu bashke me Muharremin…

  Reply to this comment
 4. latifond July 29, 10:12

  Si me qene shqiptar(!)

  Reply to this comment
 5. elio July 29, 13:45

  njeri me zemer, bravo!

  Reply to this comment
 6. berati July 29, 13:57

  kafsheria shqiptare ………….cfare ju ben pershtypje …….Po shikoni thelbin …o idjota …….Do te thote qe nuk i intereson asgje para nenes ,…..jo si ca shqiptare te mbaruar qe i kan len nenat ne meshire te zotit ……………..po skemi per tu ber kur ne ……jo jo

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*