Nuk jemi në xhungël por…

April 18, 2019 17:06

Nuk jemi në xhungël por…

Janë kafshë të egra të cilat popullojnë zonat e Pukës dhe Mirditës si rëqebulli, dhelpra, ariu apo ujku të fotografuara përmes kamerave speciale të pajisura me sensorë.

Fotografitë janë vënë në dispozicion nga Organizata PPNEA (Organizata e Mbrojtjes dhe Ruajtjes së Mjedisit Natyror në Shqipëri).

 

e.t./dita

April 18, 2019 17:06
Komento

1 Koment

 1. Xhungles i merrni te keqen ju ,se aty rrespektohen ligjet e kafsheve dhe Natyres April 18, 18:47

  po mbahen kafshet e dal nga shpellat ne politiken e shqiptare
  rrugeve e kudo ne Xhunglen Shqipkare ????

  MEZALLAH

  JENI KAFSH TE PAPARA

  PRIMITIVE SA VET MAMUTHI SHPALLES

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim