Nuk ju pëlqen versioni i ri i Snapchat? Epo gjejeni çfarë: Ceo-s nuk i intereson fare!

February 17, 2018 09:54

Nuk ju pëlqen versioni i ri i Snapchat? Epo gjejeni çfarë: Ceo-s nuk i intereson fare!

Kushdo që përdor rrjetin Snapchat duhet të jetë duke kaluar një periudhë acarimi me update-in e ri që kompania i ka bërë.

Nëse mendoni që është i ngatërruar dhe dëshironi t’i riktheheni versionit të vjetër, nuk jeni vetëm.

Por gjejeni cfarë? Ceo-s nuk i intereson fare!

Po fare, fare ama. Madje ai thotë që ata që ankohen tani, më parë e kanë mbështetur këtë ndryshim që planifikohej prej kohësh të bëhej.

a.k/dita

February 17, 2018 09:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*