“Nuk kam përfituar asgjë nga PS”, ja si i përgjigjet Rama një socialisti të pakënaqur

June 22, 2017 15:55

“Nuk kam përfituar asgjë nga PS”, ja si i përgjigjet Rama një socialisti të pakënaqur

 

Kryeministri Rama është shfaqur sot sërish me një videomesazh drejtuar të gjithë atyre të pakënaqurve që kanë votuar PS në 2013.

Rama ka lexuar një mesazh të një simpatizanti nga Vlotra dhe kontribuesi të PS.

Ai i shkruan Ramës se është në dilemë për votën në 25 qershor pasi nuk ka përfituar asgjë nga PS.

Por ja si i përgjigjet Rama:

June 22, 2017 15:55
Komento

2 Komente

  1. info analitike June 22, 18:09

    Mendoni sa shume ka bere vota juaj ne pasurimin e oligarkeve te Berishes, pasurimin e bandave kriminale, hashashizimin e vendit. Natyrisht qe keto nuk mjaftojne ndaj votojeni perseri qe t’ju marre edhe shpirtin sepse nuk mjaftuan burgimet per 30 mije leke te vjetra drita te papaguara, nje avlli te ngritur ne oborr te shtepise. Nderkohe qe oligarket u ngopen me miliona euro koncesione. Prandaj votojeni mashtruesin derisa t’ju rrjepe edhe lekuren.

    Reply to this comment
  2. KETY June 22, 20:12

    Edhe une jam nje socialiste si ai dj ali nga Vlora… ai la te drejte o xhaxhi Edvini. Ju socialistet te shtypni me ke bello sa te merrni pak pushtet… E vertete qe ju due l’alimentazione Eri ke i bere te ndryshoje Tirana shpresoj qe pas zgjedhjeve te mos ju pushtoje euforia e te beni STOP … Do benit mire ta mbyllnit mesazhin e dhene me nje fiale te thjeshte e simbolike… FALEMINDERIT

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*