Nuk kanë fund gafat e Rudina Magjistarit, këngëtarja e njohur vihet në siklet: Qenushin ia bën fëmijë të tretë

May 8, 2020 20:08

Nuk kanë fund gafat e Rudina Magjistarit, këngëtarja e njohur vihet në siklet: Qenushin ia bën fëmijë të tretë

Moderatorja Rudina Magjistari njihet për lapsuset e shumtë që bën gjatë drejtimit të emisionit.

Ajo ka bërë së fundmi përsëri një gafë teksa kishte të ftuar në emision këngëtaren Nertila Koka.

Kjo e fundit ndodhet në Suedi së bashku me familjen. Teksa po bënte intervistën në lidhje me Skype, moderatorja i tha se gëzon dy vajza dhe një djalë.

Ndërsa artistja reagoi duke i shpjeguar se, “Qenushi është djali”, dhe më pas shpèrthyen të qeshurat mes tyre.

 

l.h/ dita

May 8, 2020 20:08
Komento

3 Komente

 1. Gertruda May 9, 08:25

  Nuk eshte e vertete ky lajm!
  Kjo ka ndodhur para nje muaji e mos e beni sikur ndodhi dje!
  Nuk gaboi Rudina,por Nertila e tha vete se kam 2 vajza edhe nje djale,pra qenin e kishte djalin!
  E ku eshte ketu gafa e Rudines?
  Kur Nertila barazon vajzat me qenin kuptohet qe gafa eshte e Nertiles!

  Reply to this comment
 2. llapi May 10, 11:45

  Zogushin e ka femijen e katert qesharake por e vertet !!!!

  Reply to this comment
 3. anticensurë25642654 May 10, 14:36

  këtu është marrë një fragment!
  pra nuk shikojmë se si e ka prezantuar nertila vetveten!!
  mund të ket thënë jemi vet i katërt,”alma,berta dhe xhimi”!
  ku është faji i rudinës këtu??
  mos vallë ka qënë duke folur me të jëmën dhe nuk e dinte që xhimi ishte qëni i nonës së saj??
  nëse ti,si femër më thua se jetoj bashk me xhimin!?
  çfar duhet të themi unë??
  që xhimi është qeni tat??
  normalisht do thosha është burri,i dashuri,bashkjetuesi tënd!!
  gabimi i rudinës është,si i të gjithë gazekarucëve,mos hyrja thellë në detaje!!pra mos verifikimi i të dhënave që ka për bashbiseduesin/en!!
  ne kemi aftësinë ti “marrim me mënd” gjitha gjërat!!mjafton të thuash diçka dhe ne e dimë tërë historinë!nuk kemi kohë të dëgjojmë!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim