Nuk keni parë mace më të adhurueshme se Mara

October 30, 2017 10:21

Nuk keni parë mace më të adhurueshme se Mara

Macja që do t’ju tregojmë më poshtë është padyshim më e qeta dhe besnikja në botë.Përse?

Kjo mace 3 vjecare e quajtur Mara,vishet cdo natë nga e zonja dhe e shoqëron atë në darkat e saj.Shihni më poshtë qëndrimin serioz dhe të përqëndruar të Marës në darkat romantike më japonezen.

 

Mund të ishte më e adhurueshme se kaq Mara?

a.k/dita

October 30, 2017 10:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*