Nuk përçahet e majta

Dërguar me SMS January 21, 2016 13:31

Nuk përçahet e majta

Jo o Sali, nuk e fut Edi në burg Ilirin, por ty do të arrestojë për krimet që ke bërë, nga Azem Hajdari, rruga e Kombit, 21 Janari, deti dhe masakra e pyjeve.

Nuk të fut Edi, por reforma që ti o katil po mundohesh ta pengosh. Socialisti

Dërguar me SMS January 21, 2016 13:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*