Nuk respektoi mësuesit, babai polic rreh të bijën me rrip (Video)

May 13, 2018 14:10

Nuk respektoi mësuesit, babai polic rreh të bijën me rrip (Video)

 

Në të gjitha mediat ndërkombëtare po qarkullon një video, ku shfaqet polici Raymond Rosario, 44 ​​vjeç, teksa dhunon të bijën me rrip në ambientet e shkollës pasi kishte treguar “mosrepsekt” ndaj mësueses.

Polici i Miami-Dade, Raymond Rosario, 44, u ftua në shkollën e vajzës së tij 14-vjeçare pasi ajo ishte duke u sjellë keq gjatë mësimeve, por ai e goditi atë dhe u arrestua më vonë për abuzim ndaj fëmijëve.

Sipas NBC, raporti i policisë tha se Rosario goditi vajzën e tij në fytyrë dhe pamjet e tregojnë atë duke e goditur me një rrip nga këmbët e saj dy herë.

Faqja e lajmeve gjithashtu pohon se një grua shtatzënë ishte e pranishme në dhomë kur Rosario po ndëshkonte vajzën e tij.

Raporti i arrestimit deklaroi se adoleshentja fatmirësisht nuk “kishte ndonjë dëmtim të dukshëm ose plagë”.

a.s/dita

May 13, 2018 14:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*