Nuk shleu borxhin 200 mijë paund, e marrin peng

Redaksia Online March 28, 2013 14:39

Nuk shleu borxhin 200 mijë paund, e marrin peng

Mosshlyerja e një borxhi i ka kushtuar shtrenjtë një të riu. Erion Muhametaj është rrëmbyer, mbajtur peng dhe dhunuar për borxhin e pashlyer prej 200 mijë paundësh. Policia ka arrestuar sot Fatjon Pashtranakun, i cili akuzohet se në bashkëpunim me shtetasit Ilir Ismaili e Dritan Brisku kanë rrëmbyer nga ambientet e një lokali të riun Muhamataj duke e dhunuar psikologjikisht dhe fizikisht. Sipas uniformave blu, dy  bashkëpunëtorët e Pashtranakut janë shpallur në kërkim policor.

Redaksia Online March 28, 2013 14:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*