Nxehet fushata, përplasje midis militantëve të PS dhe LSI. Disa të arrestuar nga policia

June 7, 2017 20:54

Nxehet fushata, përplasje midis militantëve të PS dhe LSI. Disa të arrestuar nga policia

 

Një sherr masiv ka ndodhur në Kuçovë, ku disa militantë të Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim janë përplasur fizikisht mes tyre.

Në videon e dërguar pranë JOQ.al shihen militantët, të cilët në mes të rrugës shkëmbejnë mes njëri-tjetrit sharje dhe gjuhen me grushte e shqelma.

Sharjet që i drejtojnë njëri-tjetrit fillojnë nga gruaja, e deri te gjithë familja..

Persona të tjerë që janë përpjekur të ndalojnë sherrin duket se e kanë pasur të vështirë dhe është dashur ndërhyrja e policisë, ku mund të shihet dhe në video momenti kur militantët arrestohen.

Nuk dihet se çfarë ka ndikuar që ka plasur ky sherr, por ajo që mund të thuhet është se krismat mes PS dhe LSI do vazhdojnë të ndihen.

E.Xh

June 7, 2017 20:54
Komento

3 Komente

 1. ??? June 7, 21:59

  Cfare lidhje ka PS dhe LSI ne kete video? Jane dy vete qe zihen dhe kaq. Ju eshte bere mendja politike se duhet me i sherbyer Ilirit dhe Monikes.

  Reply to this comment
 2. Hajduti me bllok me ne dore. June 7, 22:57

  Ai personi qe u rrezua ne toke dhe hengri shkelma mu duk si Ilir Meta, ndersa personi tjeter eshte “femer” por tranvestite e kthyer ne mashkull eshte Monika Kokemadhja.

  Reply to this comment
 3. bosha-roma June 8, 08:09

  Nam,ketu jane dy budallenj qe zihen me njeri tjetrin (budallenj me kartel),ndersa keta thone po zihet PS-LSI, jeni ne vete apo jo. Me kete lajm leshi nxehen gjakrat kot me kot,e kur te shikoni rezultatin ne fund rama-meta pushim zemre,lere mutin se mezi i kemi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim