Obama dhe e shoqja ngrihen në këmbë për Bocellin

February 5, 2016 17:23

Obama dhe e shoqja ngrihen në këmbë për Bocellin

Edhe presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama së bashku me bashkëshorten e tij, Michelle, janë ngritur në këmbë për të duartrokitur Andrea Bocelli-n.

Këngëtari italian ka kënduar “Amazing Grace”, në hapjen e përvitshme të “National Prayer Breakfast”, event i sponsorizuar nga Senati amerikan dhe përfaqësues nga Dhoma e grupit të lutjeve.

Ky event u ndoq edhe nga presidenti i SHBA-ve, bashkë me Zonjën e Parë si dhe nënpresidentit Joe Biden.

February 5, 2016 17:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*