Oktapod me fytyrë njeriu

November 20, 2014 11:46

Oktapod me fytyrë njeriu

Një peshkatar indionezian ka kapur një oktapod të çuditshëm.

Fytyra e tij është e ngjashme me atë të njeriut.

Sidomos sytë dhe huna e tij, kanë një ngjashmëri të habitshme me ato të njeriut.

November 20, 2014 11:46
Komento

7 Komente

 1. Pëllumb zaimi November 20, 15:27

  Sa i ngjasoka Strazimirit ky more!?

  Reply to this comment
 2. "Horri i Bulevardit" November 20, 16:03

  Pellumb mos do te thuac se strazimiri, e ka paur me heret dhe kur e ka pa se nuk mund ta hante, ka menduar te zbrazet dhe do ta ket len me barre oktapoden.
  Ne kete bote cfare spo na degjojne veshet.

  Reply to this comment
 3. Pëllumb zaimi November 20, 19:20

  Horr Merkel? I ke rënë pikës. Ashtu ka ndodhur por një korigjim,- nuk e ka bërë strazua atë punë por i ati i strazos!? Dhjetori po vjen dhe horr merkeli ishalla rren!? Përqafime!

  Reply to this comment
 4. Niko November 20, 20:17

  Sala ka shkuar per lesh nuk e shikon o Mark .uk uturakun ja mban Basha se do kishte dh ….r ne bustin e Zogut e ka lene dhe mendja Strazimiri e mban per dore se u thote te rinjve ne rruge ajde dalim per protest se Z Rama do te me coj ne origjina tek shpellat

  Reply to this comment
 5. Lleshi November 20, 21:13

  Ky s’asht Strazimiri bre burra ! Ky asht gruja e Argita Berishs bash Jamserb Malltezi !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*