Olta Boka, jo vetëm këngëtare, por edhe…

March 20, 2017 12:33

Olta Boka, jo vetëm këngëtare, por edhe…

Olta Boka për publikun e gjerë njihet si një këngëtare e talentuar, e cila i është përkushtuar vetëm muzikës.

Por në të vërtetë ajo bën edhe një punë tjetër.

Këngëtarja ka njoftuar përmes një fotoje të postuar në Instagram se prej 7 muajsh punon si koordinatore për qarkun e Tiranës.

Te jesh e talentuar eshte fat! Merite eshte te punosh pertej talentit! Prej gati 7 muajsh perjetoj nje eksperience te re, te paprovuar me pare! Te zgjimit te hershem, me nje motiv, qellim dhe deshire per te bere me te miren cdo dite”, shkruan Olta.

March 20, 2017 12:33
Komento

3 Komente

 1. M.Hajati March 20, 16:57

  Bravo !
  Nji keshille edhe per kengetaret e tjere te talentuara.

  Reply to this comment
 2. asd March 20, 22:57

  “Merite eshte te punosh pertej talentit!”
  Fraza mahnitese!! Pertej kesaj … pertej asaj!! A e kupton kjo cfare shkruan ? Po Veliaj me cfare kriteri i puneson keta ? Sikur Rilindja kishte folur per punesime me konkurse ? Ah … harrova keto kane kaluar ne konkurse bukurie.

  Reply to this comment
 3. demo March 21, 03:24

  Te gjitha perfekte.Kane pikturuar nje modele mbi surratin e Shitit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*