OMONIA sulmon Kokëdhimën: Po grabit Himarën

February 2, 2016 16:38

OMONIA sulmon Kokëdhimën: Po grabit Himarën

Pas Vangjel Dules në sulm kundër deputetit socialist Koço Kokëdhima hidhet edhe OMONIA, sipas të cilës deklaratat nacionaliste të deputetit synojnë të mbulojnë aferat korruptive. Sipas OMONIA, Kokëdhima po grabit prona në Himarë.

Klithmat nacionaliste të z.Kokëdhima kanë vetëm një synim: Të fshehin dhe justifikojnë aferat korruptive, grabitjet e pronave dhe veprime të paligjshme të kryera nga Qeveria ndaj popullit shqiptar, me protagonist atë.

Në këtë pikë denoncojmë qëndrimin e deputetëve me origjinë greke të Partisë Socialiste që jo vetëm nuk reaguan, por e duartrokitën atë,”, thuhet në deklaratë.

OMONIA i kujton Kokëdhimës se mandati i tij është në Gjykatën Kushtetuese, ndërsa thekson edhe njëherë denoncimet e bëra kundër tij. /Dita/

February 2, 2016 16:38
Komento

1 Koment

  1. Haliti me gernet February 2, 22:24

    Hajde se do ja rruani karin ,ju Grekt e mutit..Pse nuk shihni halene tuaj..Po ju ka zene meraku per popullin shqiptar,,ju Shkerdhata.!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*