Operacioni u dekonspirua, gjyqtarja Andrea u njoftua nga brenda Gjykatës së Lartë

July 17, 2016 11:12

Operacioni u dekonspirua, gjyqtarja Andrea u njoftua nga brenda Gjykatës së Lartë

Pak orë përpara se kolegët e saj të vendosnin ta pezullonin nga detyra dhe t’i arrestonin bashkëshortin, gjyqtarja e Gjykatës së Lartë, Majlinda Andrea e la Shqipërinë.

Ajo dhe burri i saj, Odhise Andrea, bashkë me dy fëmijët e tyre, rezultojnë në sistemin TIMS të kenë kaluar kufirin paraditen e djeshme.

Burime nga prokuroria thonë se operacioni që pasoi hetimet për të dhe bashkëshortin për korrupsion me pronat në jug, u dekonspirua.

Dyshimet e para bien mbi kolegë të gjyqtares që kishin djeni mbi faktin. Sipas burimeve të prokrurorisë, Andrea është larguar pasi mund të jetë njohur paraprakisht me vendimi që do të merrej.

July 17, 2016 11:12
Komento

7 Komente

 1. Beqo July 17, 11:42

  KAPINI MONSTRAT E LSI is.

  Reply to this comment
 2. Artani July 17, 12:00

  Dekonspirim fare e thjeshte,kjo eshte qeveia brenda qeverse+qeveria paralele e saleh lahutes berishes.

  Reply to this comment
 3. Forca July 17, 13:10

  Gjynah e shkreta Iku shume shpejt, as breket e

  saja nuk mundi ti marre.

  Ajo kishte ideale te njejta me xha Brahon.

  S,kishte faj , xha Braho e kishte korruptuar kete

  gjyqtare qe kur ishte prokuror ne Durres.

  Kjo iku po na la te keqen me te madhe.

  Like Hajdutin. e Sali Kreminelin.

  Reply to this comment
 4. Arben July 17, 16:52

  TE DY NE LITAR, EDHE KJO ME TE SHOQIN EDHE AI QE SPIUNOI.

  Reply to this comment
 5. TRIBALET E PD-se July 17, 22:44

  Nuk e ben kete Zagarnjori , kandidati per president , i
  propozuar nga kryebanditi serbo-vicidolas , ndaj matuni
  mire para se ta nxirni fjalen nga goja . Si do te jene dakord
  keta monstra , me luften kunder korrupsionit dhe per te bere reformen ne drejtesi ?! ! ! ! ! ! ! !

  Reply to this comment
 6. PO.PO July 17, 22:47

  T`i kerkoje Interpoli shqiptar dhe t`i sjelle zvarre ketu,te japin llogari .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*