Opozita e opozitës me edukatore Jozin

August 15, 2013 13:21

Opozita e opozitës me edukatore Jozin

Këto janë ditë të nxehta vere pa lajme politike, ndaj gazetat nxitojnë të spekulojnë për të mbushur faqet.

Kështu, çdo ditë mund të shohësh lajme se si Basha po përpiqet që të afrojë rrymat në PD, se si Basha po tenton që të afrohet me FRD-në, por ka frikën e Berishës.

Por pavarësisht këtyre spekulimeve, ai që mungon është Basha.

Thuhet se ka nisur pushimet në Holandë.

Por ndërsa mediat e mbajnë të gjallë virtualisht Bashën, vetë ai nuk prodhon asgjë.

I vetmi që vazhdon të jetë i pranishëm realisht është sërish Sali Berisha që këput ndonjë gjë në Facebook.

Deri më tani Basha ka prodhuar vetëm spekulime dhe më shumë gallatë, si ky fotomontazh që ka nisur të qarkullojë gjerësisht në internet me diçiturën: Opozita e opozitës.

August 15, 2013 13:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*