Opozita në tension, Bushati poston foto me Ramën nga Kuvendi

December 18, 2017 11:41

Opozita në tension, Bushati poston foto me Ramën nga Kuvendi

Teksa është shoqëruar me tensione të ashpra seanca plenare, për shkak se opozita nuk lejon zgjedhjen e Kryeprokurorit të Përkohshëm, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të shohë gjithçka në heshtje.

Deputeti socialist, Ervin Bushati, ka postuar në foto në ‘Facebook’, ku shfaqet në krah të kryeministrit Rama.

Ky i fundit duket tepër i qetë, në një moment ku gjithë opozita ‘zien’ brenda dhe jashtë Kuvendit.

Shokë të një banke: Dita e Fundit e Parlamentit 2017″, shkruan Bushati.

December 18, 2017 11:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim