Opozita nis pushimet, Basha me Fevziun në plazh

July 7, 2015 16:00

Opozita nis pushimet, Basha me Fevziun në plazh

Pas mbledhjes së djeshme me kryebashkiakët e rinj të Partisë Demokratike Lulzim Basha ka nisur pushimet.

Kryetari i PD është fotografuar me gazetarin Blendi Fevziu në plazh.

Fotoja është përcjellë nga portali Syri.

 

 

basha (1)

July 7, 2015 16:00
Komento

19 Komente

 1. D O K L E A T I July 7, 16:17

  KU I KENI BASHKESHORTET. NE MOS EDHE NE SHQIPERI ESHTE HIQUR TERMI BASHKESHORT DHE PERDORET PARTNER

  Reply to this comment
 2. fteri July 7, 16:30

  ******JU DHIEFSHA TURIJTE Fevziut dhe LULIT .JENI MASHTRUESIT ME TE MDHENJE ,KENI EDHE FYTYRE TE DILNI NE PLAZHE JU FLLIQESIRA?,POSHTERSIRA ,SHUSHUNJA TE KOMBIT,PARAZIT QE JENI PASURUAR ne kurriz te shqiptarve ME FAVORET QE JU KA BERE KRIMINELI Sali Berisha.Te gjithe ne ferr do te shkoni ,nuk do ti gezoni ato pasuri.~~~~~~~~~~~~~#

  Reply to this comment
 3. kastriot July 7, 16:52

  Edhe nje foto mund ti jape pergjigje pyetjes-pse me K.ministrin,Fevziu behet i neveritshem me ato pyetje,me kembenguljen qe tregon,me kalimin nga nje dege ne tjetren,si te bente hetuesi.Keta jane vemjet,shushunjat qe trashen e pasurohen,pa u ngritur nga gjumi ne mengjes.Burracak,Uriah Hipi i koheve te sotme.

  Reply to this comment
 4. grazi July 7, 17:10

  dy motrat e hirushes…………..

  Reply to this comment
 5. petro July 7, 17:24

  U lodh shume

  Reply to this comment
 6. perkthyesi July 7, 17:33

  Tre kalandere ne nje dere!

  Reply to this comment
 7. arvanitasi July 7, 17:54

  O Fevzo shyqyr qe erdhi dita jote te besh plazh se ne kohen e Xhaxhit Enver te kishin vene shiritin e kuq te krahu dhe beje spiunlliqe me forcat vullnetare. E mban mend apo te vjen pak si hidhur. Po do ju vije dita shpejt te gjitheve juve LEGENAVE qe per ti shpetuar pislleqeve qe keni bere ne ato kohera te erreta ju qepet Sales se ju kishte sygjeruar Ramizi per te shpetuar.

  Reply to this comment
 8. Shiptar July 7, 18:06

  Fat sausage ,

  Reply to this comment
 9. niazi July 7, 18:17

  Po i i mezit kush eshte…Fahriu apo Frangaj se nuk me ndajne syte…

  Reply to this comment
 10. As Poet, As Analist July 7, 18:17

  lulushin edhe fevziun,
  duket i ka zene vapa,
  dhe ky butaku né mes,
  gishtat u’a ka vene nga mbrapa!!

  lulushi   edhe né  det,
  i mban ‘poturet’ me rrip,
  sì t’a quaj nuk e di,
  karallua o garip?!

  lulushi eshte karallua,
  se garipat jane tè tjere,
  lulka eshte rrace e Pinderit,
  Garipat jane tjeter sfere!

  lulushkes i duhet plazhi,
  t’a nxije faqen edhe sumen,
  po pse ka shkuar me fevzon,
  pse nuk eshte me grida dumen?!

  Reply to this comment
 11. SS July 7, 18:28

  Hee o Zot !! Perse i jep budallenjeve pushtet?? Nderkoh ku njerzit e ndershem te respektojne!!

  Reply to this comment
 12. farukaqis July 7, 19:25

  smerlap

  Reply to this comment
 13. shqiptar sharri. July 7, 19:56

  Per,ss.
  More ss,po nuk ka ZOTI,pun me njrez si kt qe thue jan budallenj,por ka PUN VETEM DJALLI,dhe nga djalli kta kan dale dhe djallezni vetem njerzit e mencur qe jan me ZOTIN,jua din dhe i zbuloin,pra une jua dij djallzit ktyre qysh kur jam kan ne SHQIPRI QERSHOR-KORIK,te itit te mbrapshte dhew te ziiii,viti i humbur 1990.Pra,kum qen shum mik i afert i sali serbit nja nji muj,por jo vetem i ti,por i shum antarve te p.p.sh.ne ate koh,por saliu ishte dhe sekretar,kurse nji elez nga bajram curi ishte sekretar i rrethit,po besnik mustafajn,po remzi lanin ne,ate koh redaktor i zerit,te popullit,po shbqn muratit drejtor i zerit te popullit,po ashtu kujtim cashku,dhe shum qer qe te gjith ishin antar te p.p.sh.pra mbanin teseret e partis por zemra u rahte per ameriken dhe jugosllavin,kete une qysh atehere e zbulova se krejt kta figura kishin hy ne parti me mar kalan nga mbrend,pra si KALITROJES,kishin hy dhe po po paten suksesin se koha kishte ardhe edhe per shqiprin,qe te ndryshinte regjimin apo sistemin,pra koha jua solli e jo se ishin te afte apo te zotet.Ra,muri i berlinit dhe ra brssr,prandaj dhe kta karkalec ishin te pregaditur per kto gjera dhe kto shkatrime.Prandaj zoti nuk ka pun me kta,tradhtar por djalli po.

  Reply to this comment
 14. Kopaçe July 7, 22:32

  Peshkaqenet ku jane pse nuk dalin..kane dy kufoma..

  Reply to this comment
 15. 666 July 7, 23:13

  Gay!!!!

  Reply to this comment
 16. redon July 7, 23:30

  rroba banje me kaish nuk kisha pare, duket se eshte katunar me floke te lyme

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*