“Opozita që shpresat i ka tek ‘Babalja’, do shfryhet si tullumbace”

May 22, 2018 11:44

“Opozita që shpresat i ka tek ‘Babalja’, do shfryhet si tullumbace”

Pas deklaratave të mbrëmshme të gazetarit Jetmir Olldashi, ka ardhur edhe reagimi i deputetit të Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Ndreu i ka dalë kundër gazetarit investigativ, i cili ripohoi në emisionin ‘Studio e Hapur’ se është personi që regjistroi audiopërgjimin ku implikohet vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Ndreu ka ironizuar shpresat e opozitës, dhe ka vijuar së shkruajturi se nuk do jetë e largët dita që do shihet “mjerimi” i saj.

Postimi i plotë:

“Gazetari Olldashi i dha rrugë mashtrimit të Babales dhe viagrimit qesharak të Lulzim Bashës! “Unë nuk e kam parë që ka folur me Agron Xhafajn”, tha. Opozita jonë, që ka varur shpresat te “Babalja” dhe manipulimet skandaloze, do shfryhet si tullumbace. Shpejt do të shijoni së çfarë mjerimi përfaqëson opozita e këtij vendi. Nuk keni parë gjë akoma!”, shkruan Ndreu.

s.a/dita

May 22, 2018 11:44
Komento

3 Komente

 1. tom May 22, 12:14

  o pjerin lere babalen se e ka pare perendia se ata qe e perdorin ate nivel kane. Mos harxhoni kohen kote por shikoni administraten se cdo person eshte nje gjobvenes se populli pervecse u paguan rrogen keta horra po nuk moren gjoba nuk mbaron asnje pune po dalin vidio hajduteria eshte egersuar shume.

  Reply to this comment
 2. Arben May 22, 15:13

  O zot o zot

  Lufta kundra trafikut ne Shqiperi

  Paska.mbetur ne Dore te babales.

  Reply to this comment
 3. MH May 22, 15:17

  Ma ne fund Babolja do shfryhet shfryet e do ngelin shtjerre.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*