Ora 13:00, KQZ/ Deri tani kanë votuar 26 % e zgjedhësve

September 11, 2016 13:41

Ora 13:00, KQZ/ Deri tani kanë votuar 26 % e zgjedhësve

-Komisioni Qëndror të Zgjedhjeve njofton se zgjedhjet për Bashkinë e Dibrës vijojnë të zhvillohen në mënyrë të qytë dhe se pjesmarrja në votime është rritur.

Sipas Komisioni Qëndror të Zgjedhjeve deri në orën 13:00, në të gjitha Qendra e Votimit kanë votuar 26 për qind e votuesve me të të drejtë vote.

Gjithnjë sipas KQZ procesi i votimit ka filluar në 118 Qendrat e Votimit

KQZ u bën thirrje votuesve të ushtrojnë të drejtën e tyre, të votojnë.

September 11, 2016 13:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*