Orët e fundit të votimit, Rama thirrje për pjesëmarrje nga Vlora në Shkodër

June 25, 2017 17:16

Orët e fundit të votimit, Rama thirrje për pjesëmarrje nga Vlora në Shkodër

Pjesëmarrja e ulët në votime po shikohet jo me pak shqetësim nga klasa politike. Për të disatën herë me rradhë, kryeministri Rama ka apeluar në fb për pjesmarrje në votime duke u adresuar thirrje të personalizuar për secilin qark dhe zonë zgjedhore.


June 25, 2017 17:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*