Orikum, 51-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në banesë

September 29, 2017 09:36

Orikum, 51-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në banesë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje në Orikum të Vlorës.

Mësohet se një 51-vjeçar është vetëvarur me litar.

Burime zyrtare nga policia e Vlorës bënë me dije se shtetasi me inicialet A.M., është gjetur i varur në litar nga familjarët e tij në një nga ambientet e banesës.

Nga verifikimi paraprak 51-vjeçari nuk ka pasur dëmtime të tjera ose shenja dhune në trup.

Sakaq, grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

September 29, 2017 09:36
Komento

1 Koment

  1. miku i orikumit September 29, 16:47

    Borxhe, varferi, taxa te3shtuara, gra dhe femij te pabindur.
    Rafmet paste.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim