OSHEE njofton: Pa drita “Rruga e Barrikadave”, është dëmtuar fidri nga…

December 12, 2017 12:06

OSHEE njofton: Pa drita “Rruga e Barrikadave”, është dëmtuar fidri nga…

Një zonë pranë Rrugës së Barrikadave në Tiranë ka mbetur pa energji elektrike si pasojë e dëmtimit të fidrit nga një firmë që po kryente punime.

OSHEE njoftoi se fidri L6 është dëmtuar nga subjekti privat “Curri” sh.p.k, teksa punonte për llogari të bashkisë për sistemimin e bllokut të pallateve, duke lënë pa energji zonën pranë Rrugës së Barrikadave, Tiranë.

OSHEE mori masat për të riparuar linjën dhe ka nisur punën për  rikthimin sa më të shpejtë të energjisë elektrike.

December 12, 2017 12:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*