Osvaldo dëshiron vetëm Totenhamin

August 17, 2013 09:33

Osvaldo dëshiron vetëm Totenhamin

Largimi i Pablo Daniel Osvaldos nga Roma është çëshje ditësh. Sulmuesi italo-argjentinas ka refuzuar deri tani ofertat e Volfsburgut dhe Southamptonit, edhe pse me klubin anglez Roma kishte rënë dakord. Për të interesohet edhe Totenham dhe pikërisht këtë skuadër dëshiron 27-vjeçari. Londinezët ofrojnë 15 milionë sterlina, tre milionë më pak se Southampton. Nëse Osvaldo këmbëngul, Roma do të jetë e detyruar ta pranojë ofertën e Totenhamit, edhe pse më e ulët. Sulmuesi tani është prishur përfundimisht me tifozët dhe klubi dëshiron ta largojë.

August 17, 2013 09:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin