Pak ditë pas paktit Rama-Basha, Meta paralajmëron surpriza

May 19, 2017 18:42

Pak ditë pas paktit Rama-Basha, Meta paralajmëron surpriza

Kreu i Kuvendit Ilir Meta eshte i ftuar sonte ne emisionin Zone e Lire te Arian Canit, por keshilltari i tij Emiljano Aleksi ne postimin e tij ne Facebook, ka paralajmeruar surpriza.

Statusi i Emiljano Aleksit:

Për çfarë surprizash flet Ilir META ?!
Sot, ora 21:00 Ilir META në ZONE E LIRE
PS: Sepse Meta, si pakkush në politikë e ka ndërtuar vetë veten e tij,reagon si një politikan pa borxhe. Ndaj të tjera surpriza na presin.
#IlirMETAidimirePuneteVETA

May 19, 2017 18:42
Komento

2 Komente

  1. antimafia May 19, 18:51

    Vetem mafia nuk ka “borxhe” ,o z keshilltar i familjes qe ka ne pronesi nje Parti politike !

    Reply to this comment
  2. demo May 19, 20:10

    Surpriza eshte qe Meta dorehiqet si president dhe vendi hyn ne krize te re institucionale,sepse PS nuk i ka votat per zgjedhjen e presidentit.Ja.do ta kujtoni kete koment!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*