Pak orë para Asamblesë, Rama publikon foton spektakolare

January 6, 2018 09:24

Pak orë para Asamblesë, Rama publikon foton spektakolare

Pak orë para nisjes së Asamblesë së Partisë Socialiste, ku i pranishëm pritet të jetë edhe kryeministri Edi Rama, ky i fundit përshëndet si çdo ditë ndjekësit e tij virtualë në facebook.

Rama ka zgjedhur një foto nga Mali i Tomorrit, i “pushtuar” nga bora në këtë fillim janari. Këtë foto, Rama e cilëson spektakolare dhe shton se kjo zonë turistike u vizitua në 2017-ën nga 160 mijë turistë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë spektakël nga Mali i Tomorrit, vizituar nga 160 mijë turistë vendas e të huaj gjatë vitit 2017, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në facebook.

January 6, 2018 09:24
Komento

9 Komente

 1. T. Voda January 6, 10:26

  — Kur Andon Zako Cajupi botoi vepren ”Baba Tomorri, nje bashkekohes dhe kundershtar i tij i ashper, per vepren i shkruajti me superlativa , por Ti per mua i tha vazhdon te jesh nje….[e shau perseri]
  —- Dhe Cajupi , ja ktheu ;- KUR LEVDON BABA TOMORRE, DHE T’ME SHANI , ME VJEN MIRE.
  MALI I LARTE DHE ME DEBORE, NUK FELLIQET ME KELLIRE.
  — Fjalet treten, veprat mbeten….!!!
  — Ju uroj te gjitheve nje pune te mbare….!!!
  — Tomor Voda, NY. USA

  Reply to this comment
 2. intelektuali January 6, 12:03

  O ARTISTI FAMOZ EDI RAMA,

  Coja Ministres tende Mirela Kumbaro kete kartoline te bukur nga Baba Tomori,

  ne menyre qe:

  Kjo Ministre Karrikature e Kohes se Qepes se Monizmit te heqi dore nga vajtimet si kukumjacke per 29 nentorin e ZI bolshevik te Enverit dhe per LANC-in e tij kriminal duke i leshuar dekorata pa dogane krimineleve dhe xhelateve te Enverit njashtu sic beri edhe Ministrja tjeter e Rilindjes Enveriste, Mimi Kodheli per Nexhmijen dhe Viton,

  por:

  Si beri edhe zhgaravina jote Kumbaro me spiunin e Enverit, Avni Mula qe bashke me gruan e vet vrau me pabesi te papare 83 gra ruse te martuara me shqyptare duke i kallezuar tek Sigurimi i shtetit pasi i kishte ftuar per darke ne shtepine e vet,

  por:

  Sic po ben shteti dhe pushteti yt enverist me cmimet famoze per letersi per sigurimsen Diana Culi qe kallezoi dhe coi ne litar dy djem te rinj pa patur kurfare faji.

  pastaj:

  Ne, viktimat e Enverit dhe Nexhmijes do te shijojme me kenaqesi bukurite e Baba Tomorit, qe i Madhi Zoti i ka darovitur shqyptaret me shume bujari.

  Reply to this comment
  • XheJ eN Bi January 6, 23:50

   Nastradin që Nastradin ngele.Në ç’do koment të njëjtat shkruan.Edhe në shtypshkronjë të kishe punuar nuk do kishe kaq klishe.
   Në ç’do koment po të mësoje nga një fjalë të re do ishe bërë vërtet ” intelektual”

   Reply to this comment
 3. alphade January 6, 13:20

  Ashtu eshte, i dashur T.Voda, ” mali larte me debore nuk
  felliqet kellire ” ! Sidomos nga nga shpellaret sepse shpe-
  llat ai i ka vete…! Ma do mendja se ky postim i K/ministrit
  te vendit duke na paraqitur nje peisazh te ” Baba Tomo-
  rrit mbuluar krejtesisht me bore ka edhe simboliken e vet
  brenda tij. …..

  Reply to this comment
  • mirel January 6, 16:23

   Ashtu eshte i dashur alphade,,po sikur te nxjerre dhe ca foto te tjera ky Ramiu i famshem, ku Baba Tomori hidhet ne ere per mermer..

   Reply to this comment
 4. Fatmiri January 6, 17:33

  Ti Tomorr, ti mal i larte!
  Krenari per Shqiperine.
  Hije rende e legjendar,
  Cfsheh aty ne gjirin tend?
  …………………………………

  Reply to this comment
 5. korita January 6, 23:35

  Ilir M…
  Nuk gjej fjale te pershtatshme, per ate qe ke bere per Tomorrin. E.ke sakatuar o te rençin krahet, o vule humbur, qe e quan veten skraparli dhe e bere germalle ate Mal te shenjte(si e kane quajtur edhe te paret tane).
  Te rente helmi per ato para qe ke marre.
  Po mafiozat nga ajo krahine, servile, si xhandaret e asaj kohe, si nuk u burreraua asnje ‘poliitikan’¨”gazetar”…. e te thoshte nje fjale, po vetem te prirur pas eres, pas kockave….
  Pika qe nuk u bie, se e turperuat ate krahine dhe ne kete rast me shkaterrimin e atij mali.

  I LUMTE Edi Rames, rrofte e perparofte…..

  Reply to this comment
 6. XheJ eN Bi January 6, 23:51

  Nastradin që Nastradin ngele.Në ç’do koment të njëjtat shkruan.Edhe në shtypshkronjë të kishe punuar nuk do kishe kaq klishe.
  Në ç’do koment po të mësoje nga një fjalë të re do ishe bërë vërtet ” intelektual”

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*