Pak orë pas intubimit, ndërron jetë 70-vjeçarja me COVID te Infektivi. Bashkëshorti i saj fiton betejën me virusin

September 16, 2020 13:00

Pak orë pas intubimit, ndërron jetë 70-vjeçarja me COVID te Infektivi. Bashkëshorti i saj fiton betejën me virusin

Ditën e sotme një 70-vjeçare nga Elbasani ka humbur jetën në spitalin Infektiv.

E moshuara e prekur nga COVID-19 ka ndërruar jetë pak orë pasi është intubuar.

E ndjera ishte e shtuar në spitalin infektiv së bashku me bashkëshortin e saj, pasi dhe ky i fundit ishte prekur nga virusi.

Bashkëshorti i 70-vjeçares e ka fituar betejën me virusin dhe ka dalë nga spitali për t’u karantinuar më pas në shtëpi.

j.l./ dita

September 16, 2020 13:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim