Pallati i dëmtuar nga tërmeti, pronari nxjerr në shitje apartamentin: Po e ulim 10 mijë euro, kanë lëvizur pak tullat

December 11, 2019 11:55

Pallati i dëmtuar nga tërmeti, pronari nxjerr në shitje apartamentin: Po e ulim 10 mijë euro, kanë lëvizur pak tullat

Gazetari Klodian Tomorri ka shpërndarë në profilin e tij në “Facebook” një video, ku një qytetar flet në telefon me një person, i cili ka  nxjerrë në shitje apartamentin e tij në një pallat të dëmtuar nga tërmeti.

Pronari i apartamentit i thotë personit që e ka marrë në telefon:

“Ka kushtuar 65 mijë euro, po e ulim një 10 mijë euro. Asgjë nuk ka pallati, kanë lëvizur pak tullat.“

Gjatë gjithë kohës që i riu flet në telefon, fokuson pallatin e shkatërruar nga tërmeti.

j.l./ dita

December 11, 2019 11:55
Komento

3 Komente

 1. NIko December 11, 13:11

  Kjo eshte si puna e asaj: merre gocen se e ke shume te mire, vetem eshte pak fare me barre

  Reply to this comment
  • mirel December 11, 16:18

   trapi shqiptar nuk merr gocen, por blen apartamentin…
   Hahaha, kete kane bere shqipdaret.
   Si gomere ruajne femrat, dhe u bien tavanet ne koke.
   Rob te goditur. prandaj ka marre lemerine shteti
   Nuk behet, o jo..
   Me keta burra legene te mbaruar.
   Ne Durres vetem nje grua e ngriti zerin e akuzoi Ramen per termetin, burrat perreth ja mbyllen gojen dhe i silleshin Rames me servilizem si legene, i luteshin edhe pse ju shkaterroi shteti jeten dhe shtepite

   Reply to this comment
 2. Gzim Kulufi December 11, 17:24

  E po kur paskan levizur vetem pak tullat, atehere do e blej une, sepse ne termetin tjeter vetem pak tek koka kam per tu vrare dhe per pak dite do mbetem nen rrenoja i sakatuar! Shancet per te shpetuar keshtu qe keshtu i kam pak!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim