Paloka: Meta dhe Rama kanë përgatitur skenarë sot, po provokojnë protestuesit

March 12, 2015 10:04

Paloka: Meta dhe Rama kanë përgatitur skenarë sot, po provokojnë protestuesit

Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka, thotë se policia ka ngritur prita për të penguar qytetarët që të vijnë të protestojnë paqësisht.

Ai thotë se Rama dhe Meta kanë përgatitur skenarë përplasjesh.

Ilir Meta dhe Edi Rama kanë përgatitur skenarë.

Këtë e dinë edhe ambasadat e huaja në vened.

Po provokuan, do të jenë ata përgjegjësit kryesorë.

Largoni vullnetarët e Enverit, që i kanë mbledhur si dikur.

Largoni vullnetarët, nëse nuk doni që të ikni që sot.

Ata kanë vënë prita për të penguar njerëzit që të vijnë të protestojnë paqësisht”, tha Paloka.

March 12, 2015 10:04
Komento

14 Komente

 1. idhi March 12, 10:07

  Te njejten gje tha edhe Sala ne 2 Prill,ne 14 Shtator,ne 21 Janar dhe ne cdo dite qe ketyre i dukej se ishte koha per te bere rumpalle.
  Dhe ne fund del qe i vrasin vete per tja lene dobicin ne dere qeverise.
  Une jam i mendimit se sot,pervecse ketij sharlatani do i kthehet e folura normalisht,nga ana e qeverise nuk ka per te pasur aspak dhune!

  Reply to this comment
  • Llapaloqja March 12, 11:52

   Llapaloqja dhe Rakistani i Berishes kane ndermare nje fushate shantazhi duke mare pozat e te fortit para kamerave.Te mbledhesh njerez ne Tirane dhe te protestosh kunder qeverise nuk ka asnje te keqe,por te besh te fortin nje dite dhe qurrashin diten tjeter eshte me mire qe programin ta lene ne dore te Usta Berishes ose Baba Trazires.Pushtetin me dhune e morret ne 92 pastaj ja u dha vete Fatos Nano.Tani Berisha ka mbetur pa dhembe Paloqja pa loke.

   Reply to this comment
 2. Moni March 12, 10:07

  “Largoni vullnetaret, nese nuk doni te ikni qe sot”, thote Palokja. Po pse, nuk do ikin qe sot kta. Atehere nuk po vij ne proteste.

  Reply to this comment
 3. beni March 12, 10:20

  Ky esht shteti i haxhi qamilit i quajtur albanistan qe per te njerit ose tjetrit hajdute ngren popullin ne luft civile!
  Bile cdo gje behet per hir te demokracise qe te heqin nje hajdut e te ven nje hajdut te ri!

  Reply to this comment
 4. Lloji March 12, 11:11

  Sa provokues i peshire eshte ky qorri, i exituar deri ne perversitet per KARige! Si ha cari per popull e cfar i perket jasht pragut te deres se tij…

  Reply to this comment
 5. Toni March 12, 11:28

  car skenari thua more narko-alkolist o klyshi i tonin palokes o degjenerate…

  Reply to this comment
 6. SHQIPE March 12, 12:05

  Paloka! Qeveria mer masa qe ata uliganet dhe KRIMINELET e armatosur qe ju do te SILLNI ne PROTESTE sot te nadlohen dhe gjykohen….. More thuthuq sa veta keni ne plane te vrisni sot?
  Ah si mjere kushe e ka radhen ne skenar in tuaj. Me siguri ndonje deputete si ai Fufi Matufi.
  Pika qe nuk u bie more parti kriminelesh.
  POSHTE PARTIA E DJALLIT (PD)

  Reply to this comment
 7. skenderbegasi March 12, 12:19

  Ik or shkerdhate, gojeshtrember Edi Paloqe,boll na çate trapin me kriminelin Sali dhe shalengjiturin Lulush. Ec perpara Edi Rama dhe mos e rruaj fare,iku koha e banditizmit shteteror te aplikuar nga Salistan Karagjorgjeviç Viçidol Berishoqenviçi

  Reply to this comment
 8. noco March 12, 12:43

  ore njerez ,a e pate se sa entuziaste ishte sali krimineli ,

  Reply to this comment
 9. skrapalliu March 12, 13:22

  Pallo(sh)qe lexo fabulat e La Fontenit, pikerisht “Dhelpra e Rrusht”. Ne rastin tuaj ( te tendin apo te pd) po ta le ty ta imagjinosh.

  Reply to this comment
 10. V.DUKA March 12, 13:33

  Perfundimisht asnje nuk ja mbush dot mendjen Palokes qe eshte analfabet funksional.
  Me respekt per lexuesin V.Duka.

  Reply to this comment
 11. ss March 12, 14:28

  Ky ka ikur qe nga azili se kuptoj perse nuk e ndalojne Pa pa loken se mos bej zarar dhe nuk mban pergjeqesi pastaj Ha moj Shqiperi moj e mjera Shqiperi qe u katandise me psikopat dhe skisofreni Psikopat me studime pasunversitare doktor shpellar Berisha dhe skizofren Papaloka Basha

  Reply to this comment
 12. landi March 12, 15:07

  KY TRAPI I KA NGEL KALENDARI KE 97,,,, KUJTON SE KAN DAL BANDAT NEPER RRUGE PER TE NDALUAR NJEREZIT PER TE DAL NEPER MITINGJE, ZGJOHE SE LE NAM,, KY CA THOT SALA PIHET, DHE CFAR FLUTURON HAHET,, JEMI NE 2015 OR KUNGULL,, SI NJERI ME KETO, POPULLI ESHTE BERE I ZGJUAR,JENI JU QE KENI NGE BUDADHENJ,,,, IK SA NAE SHPIFE, THUQ MU,,,,,

  Reply to this comment
 13. i ri March 12, 18:10

  Sa GOMAR I ZGJUAR QE ESHTE KY POLLOQJA,kujton se eshte i ditur ,,! A te doli parashikimi o koke rrepe ,,,?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim