Paloka: Tik-tak Damian…po vjen ora e llogaridhënies

May 30, 2018 13:21

Paloka: Tik-tak Damian…po vjen ora e llogaridhënies

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka deklaron se ka një dosje edhe për një ministër tjetër të qeverisë.

Ky reagim i Palokës ka ardhur fill pas deklaratës së ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri, i cili akuzoi Lulzim Bashën si të lidhur me mafien.

Deputeti demokrat i drejtohet Gjiknurit duke i thënë se edhe për të ka një dosje, ku gjithçka është e dokumentuar.

“Damian Gjiknuri, ke dhe ti dosjet e tua prej muajsh për lidhjet e tua me drogën dhe krimin e organizuar. Gjithçka është e dokumentuar, ta dish se nuk të shpëtojnë dot për shumë gjatë Rama-Marku-Xhafaj-Prela. Merr masa mos të vjedhin edhe shtëpinë e tezes ose ndokujt tjetër. Tik-tak, tik-tak Damian…”, shkruan Paloka në rrjetin social ‘Facebook’.

s.a/dita

May 30, 2018 13:21
Komento

5 Komente

 1. Xha Lipja May 30, 13:32

  O po çfarë bëhet kështu? Sa emërohen ministra e më the të thashë, fillojnë nga zullumet dhe u krijohen dosjet. Por më interesant dosjet u krijohen, jo për ti çuar në drejtësi por për tju bëri njëri-tjetrit presione që të sigurojnë vazhdimin e telebelasë:” njëherë vidhni ju dhe njëherë të vjedhim ne”.”po folët për ne, edhe ne kemi dosje që flasin për ju”!!!.
  Kështu e kuptoj unë këtë deklarim publik të Palokës. Po ju të nderuar komentues a e kuptoni kështu si unë? Nëse po, atëhere ku po shkojmë? Ç’farë duhet të bëjë populli ose 75%?????
  Xha Lipja

  Reply to this comment
 2. Xha lipja May 30, 13:43

  Ke te drejte “xha lipe”! Eshte koha e maskarenjve! Eshte koha e injoranteve qe i beri Berisha deputete dhe ministra! Eshte koha qe kriminelet Sali & Co. dhe Like & Co. te mbrojne ate qe kane bere keto 27 vjet! Une them qe do t’ja dalin! Rama s’ka bythe t’i denoje!

  Reply to this comment
 3. Xha Teme May 30, 15:14

  Thik, thak erdhi ora e perthethit. Paloqe o ftyre gelbaze, o thapathuq I cerdhes kriminale vicidoliste.

  Reply to this comment
 4. Cuku May 30, 17:01

  Dhe po e the ti Paloqe,duhet besuar
  O koqe kandari ,kur arriti P.D. te drejtosh ti mere me mend kur do vije ne pushtet
  Mbas 100 vjetesh,,,,
  Trap,,,

  Reply to this comment
 5. M A R K O May 30, 17:35

  I mbaroi gjithe brisqet neper supermarkete ky Paloqja.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*