Pamela Anderson: Pasi i urova vdekjen, ajo ndërroi jetë…

March 4, 2018 23:00

Pamela Anderson: Pasi i urova vdekjen, ajo ndërroi jetë…

Pamela Anderson i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj të bërë gjatë një interviste me gazetarin Piers Morgan. Ajo ka treguar për “fuqinë” e mallkimeve që lëshonte përkundrejt atyre që i bënin keq.

Kështu, bukuroshja bionde rrëfen se mendonte se kishte një lloj aftësie jo të mirë, pasi kujdestarja e saj, vdiq në një aksident me makinë, pasi kishte sulmuar seksualisht Pamelën, kur ishte ende një fëmijë.

Ajo ka treguar se vajza që duhej të kujdesej për të kur ishte ende në moshë të re, e trajtonte si mos më keq.

Pamela tha gjatë intervistës: Kisha një kujdestare, e cila më bezdiste dhe më shqetësonte kur unë isha 4-8 vjeçe. Më kujtohet që i uroja të vdiste dhe ajo vdiq një ditë pasi u diplomua, gjatë një aksidenti me makinë. Në atë kohë mendoja “Ok, tani e vrava. Jam magjistare, por nuk mund t’u tregoj prindërve që unë e vrava”.

l.h/ dita

March 4, 2018 23:00
Komento

2 Komente

 1. ´(`!´)` March 4, 23:12

  Duket qarte qe Pam,
  eshte e rrethuar nga Magjite
  dhe kte padyshim e ka te shperndare ne gjithe
  organet e trupit te saj .
  Kjo e ben ate nji P!.h
  kaq terheqes e te kerkuar ala sot neper Bote .
  Kujt s’ja vuri syrin Pamela dhe se shijoj .

  Reply to this comment
 2. Plaku Xhuxhumaku March 4, 23:14

  Kjo kujton se meqe ka cica, p dhe bythe mund te talle menderen e te tregoje perralla me magjira.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim