Pamje spektakolare të qiellit sot (FOTOT)

August 15, 2015 22:23

Pamje spektakolare të qiellit sot (FOTOT)

Qielli është ndriçuar mbrëmjen e sotme nga rrufetë e shumta të cilët na kujtuan se fundi i pushimeve të verës është pranë.

Pamjet mjaft të veçanta janë fokusuar në aparatet e mjaft fotografëve, por dhe nga celularët e qytetarëve të ndryshëm të cilët kanë nxituar që të mos e humbasin këtë moment.

“Rrufe në qiell të hapur në gusht..”, e ka titulluar foton e tij fotografi i talentuar Franc Zhurda.

1170809_10201660677384194_1031810027_n

Ndërsa Agjencia LSA e ka titulluar “Mot me shi dhe vetëtima në Qerret, Kavajë”.

11902531_841942285901672_9125369415153259723_n

 


11889476_473128352848073_5948450899903255223_n

August 15, 2015 22:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*