Pamje të rralla: Ujqërit sulmojnë një qen në pyll (Video)

October 24, 2015 08:13

Pamje të rralla: Ujqërit sulmojnë një qen në pyll (Video)

Një qen u sulmua nga dy ujqër në një pyll në Suedi. E gjithë kjo skenë u fiksua nga një kamera GoPro që kishte qeni në trup.

Sulmi zgjati dhjetë minuta dhe të mos ishte për një jelek të çeliktë që mbante veshur, qeni do kishte ngordhur.

Megjithatë qeni Klara mori plagë të rënda.

 

 

October 24, 2015 08:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*