Pamjet e Doshit dhe Frrokut në dhomat VIP të drejtorisë së Policisë (VIDEO)

March 26, 2015 19:39

Pamjet e Doshit dhe Frrokut në dhomat VIP të drejtorisë së Policisë (VIDEO)

Televizioni A1Report ka mundur të filmojë momentet kur dy deputetët Frroku dhe Doshi ndodhen në ambientet e paraburgimit në Drejtorinë e Policisë së Kryeqytetit pas arrestimit të tyre pasditen e sotme.

March 26, 2015 19:39
Komento

10 Komente

 1. 21 March 26, 19:44

  AS NE KOHEN E FASHIZMIT,AS NE KOHEN E KOMUNIZMIT AS NE KOHEN E KU KLUS KLANIT NUK SILLEJ MEDIA NE KETE MENYRE SI ME DOSHIN E FRROKUN

  TURP PER GJITHE MEDIAT SHQIPTARE DUKE FILLUAR NGA TELEVIZONI A1 DHE DUKE PERFUNDUAR TE GAZETA DITA (ME GJITHE SE RUAJ AKOMA RESPEKT PER TRESHEN THANO-ISALAMI-MALAJ))

  SHIKONI KETO ZVARRANIKE SI GEZOHEN QE MOREN NJE LAJM SI SPIUNAT DHE SHURROJNE NE BREKE NGA AI QE DUHEJ TE ISHTE NE BURG:

  SALI QENEF BERSISHA DHE LUL HALE BASHA

  Reply to this comment
 2. Emigranti March 26, 19:46

  Cfar te kerkosh do te gjesh dikur bente si i forte Toma ne parlament nuk pyeste per njeri e vetmja pune qe dinte te bente ishte te jepte dreka e darka shefave.

  Reply to this comment
 3. dy gishtat lart March 26, 19:53

  PASKA DHE DHOMA BURGU VIP, KETA VIPAT KAFEN E PINE TEK LOKALI QE QUHET VIP, KETYRE VIPAVE I SHKOJ JETA NEPER VIPA,,

  Reply to this comment
 4. Zoro March 26, 20:09

  Veprimi i Prokurorise dhe Policise se Shtetit eshte nje procedure normale ligjore.Ajo qe vendos mbi provat e prokurorise eshte Gjykata e Larte.
  Interesant eshte fakti qe deputetet qe ishin thirrur dhe pyetur ne Prokurori nuk kishin te drejte te votonin se perbenin konflikt interesi.
  Kjo ceshtje perbene nje precedent, pasi nuk mund te votonte Meta, Braho, Kryemadhi, Rama, Berisha, Paloka etj.
  Media nuk ka perse te gjykohet per ato filmime apo fotografime se ne kete vend cdo gje kemi pare te behet nga ata aq sa ne disa raste po zvendesojne policine dhe prokurorine me veprime pergjuese, filmuese, intriguese aq sa ne disa raste kane demtuar edhe provat, kane nxjere sekretet hetimore nen pretekstin e te drejtes se informimit e investigimit.
  Zotesia e mos marrjes atje ku nuk i takon te provave eshte detyre e organeve te specializuara qe ti ruajne se per kete pune paguhen.

  Reply to this comment
 5. metlaj March 26, 20:35

  ME VJEN KEQ PER VEPRIMIN E KRYER NGA PREKURORIJA dhe policia sepse gjendja si rfzultat i situates se veshtire ekonomike dheshume pa drejtesive te tjera mund te dale jashye kontrollit mendoj se ILIR META SA HERE I JEPET PUSHTE I NDODHE POPULLIT TONE HUMBJE EKONOMIKE SIC ESHTE RASTI I VJEDHJES SE FLORIRIT CREGULLOJ EKULIBURIN E VOTAVE DUKE UA DHE VOTAT QEIDHANE TE MAJTET BERI ALEANC ME BERISHEN DUKE MBAJTUR QEVERIN ME KRIMINALE DHE TE KORUPTUARE NDIHMOJ PER VENDOSJEN SI GURVENATOR TE BANKES NJE SERVIL DHE VJEDHES SI FULLANI DHE E NXOREN TE PA LAGUR NGA DREJTESIA VEPRIMET E TIJ SHKAKTUAN “21 JANARIN me kater viktima dhe shkaktaret sot jane qytetare te lire dhe tani po per te ndodhi pothuajse te njejtat gjera si para21 JANARIT nuk e di se duhet te jete me aktivitet politik pa u gjykuare per te gjitha keto se votat qe merre partia e tij eshte se ai dhe saliu i shperblejne votuesit parlamenti thote RAMA eshte bere qesharak kjo eshte e vertet por esht lista e emeruarev nga ana jote qe futi ne parlament keta karagjoz ( ME KARRAGJOZ KUPTOJME NJE PJES TE VOGEL QE SIPAS KUSHTETUTES NUK LEJOJNE TE ZBATOHEN LIGJET)

  Reply to this comment
 6. Mallakastra March 26, 20:44

  Keta edhe “burgun” e paska Qef o qef o qerrata.

  Reply to this comment
 7. edmond(koder rreshen) March 26, 21:39

  Do te kisha deshir te dija me teper per DHOMAT VIP sic shkruan gazetari ne ambientet e policise per te burgosurit vip !!!

  Reply to this comment
 8. ari March 26, 22:01

  Pasha ALLAHUN po ju tham Tom Doshi
  ka me ja qi nanën ma të mirit ndër ju.

  Reply to this comment
 9. Arben March 27, 05:57

  KESAJ HERE AGJENTAT E UDB-SE NUK JA DOLEN TE DESTABILIZOJNE SHQIPETARET.

  SKENARI QE U MBYLL ME BYRZYLYKET E KETYRE TE DYVE ESHTE ME URDHER DIREKT TE

  NIKOLICIT.

  Reply to this comment
 10. arvanitasi March 27, 08:24

  Ueeeeee me verte plako e keni kap te filmume ne dhomat vip!!!!!!! Ueeee ca lajmi bombe me rob shpie nuk me besohet qe e keni bo i gjo te tille. Po ik e meçifuni more ju te dites se do ju kapin me domate. Per zoti asnje perveç jush se bo ket gjo. Ju jeni me te zotet. Me keto lajme qe po na servirni po na e hapni barkun.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?