Panairi i Tatuazhit, “artistët e trupit” zbarkojnë në Moskë (Foto)

September 2, 2018 18:16

Panairi i Tatuazhit, “artistët e trupit” zbarkojnë në Moskë (Foto)

Moska është “pushtuar” këto ditë nga qindra persona të fiksuar pas tatuazheve.

“Panairi Rus i Tatuazhit” nisi ditën e shtunë dhe artistët u bënë bashkë për të treguar kufijtë që ka prekur vizatimi në fizik.

Ky panair, në të cilin marrin pjesë emra si Nikko Hurtado, Ami James, Nissaco dhe Gakkin, do të zgjasë dy ditë.

s.a/dita

September 2, 2018 18:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*