Panik në Londër, evakuohet aeroporti Stansted

June 29, 2016 15:41

Panik në Londër, evakuohet aeroporti Stansted

Pasagjerët e aeroportit Stansted janë evakkuar nga policia mesditën e sotme, raportojnë emdiat vendase. “Udhëtarët janë shoqëruar jashtë ndërtesës së aeroportit pas alarmit”, kanë shkruar vetë udhëtarët në Tëitter.

Mendohet se alarmi është shkaktuar nga një zjarr i papritur që më pas është shuar. Gjithëçka është në hetim dhe ende nuk dihen shkaqet e sakta që çuan në shkaktimin e këtij paniku të madh ndër udhëtarë. Alarmi vjen një ditë pas sulmit të tmerrëshëm në aeroportin e Stambollit.

June 29, 2016 15:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim