Panik në Londër/ Shpërthim, zjarr dhe tym pranë aeroportit

August 16, 2017 13:59

Panik në Londër/ Shpërthim, zjarr dhe tym pranë aeroportit

Nje zjarr i madh, pas nje shperthimi vuri ne alarm autoritetet e Aeroportit të Southend ne kryeqytetin britanik.

Mediat e huaja raportojne se pas nje shpethimi te forte u pane flaket e pastaj tymi i zi pushtoi gjithe hapesiren.

Autoritetet njoftuan me urgjence forcat zjarrfikese qe mberriten ne kohe dhe nisen punen per izolimin e vatres se zjarrit.

Tymi u tha se po dilte nga një pjese e aeroportit, ne anen veriore. Nderkohe qe auerporti vazhdon te jete i hapur dhe funksionon normalisht kane bere me dije burime nga aeroporti.

August 16, 2017 13:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*