Pantera i vërsulet burrit, por ajo që ndodh është e pabesueshme

June 7, 2016 10:44

Pantera i vërsulet burrit, por ajo që ndodh është e pabesueshme

Pamje tronditëse janë shfaqur teksa një panterë i sulet një personi i cili ndodhej në një kopsht zoologjik. Por për fat të mirë ngjarja nuk është ashtu siç duket në pamje të parë.

Në video duket pantera dhe një person, i cili ndodhet me kurriz dhe nuk vë re kafshën.

Pantera shikon me qetësi personin dhe i afrohet me ngadalë dhe duket sikur në momentin më të parë do t’i vërsulet, por ajo që ndodh është mrekulli.

Personi dhe pantera fillojnë të luajnë, sikur të ishin miq të vjetër.

June 7, 2016 10:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*