Para ndeshjes me Liverpool, lojtari kyç i Realit infektohet nga Covid, humb dhe El Clasico

April 6, 2021 16:38

Para ndeshjes me Liverpool, lojtari kyç i Realit infektohet nga Covid, humb dhe El Clasico

Real Madrid do të duhet të përballet me Liverpoolin në ndeshjen e parë të çerekfinales së tyre të Ligës së Kampionëve sot në mbrëmje pa Raphael Varane, i cili ka dalë pozitiv për COVID-19.

Duke qenë se Sergio Ramos është tashmë i dëmtuar, kjo është një dhimbje koke e mëtejshme për Zinedine Zidane.

Varane, i cili tashmë po izolon dhe po zbaton masat e nevojshme shëndetësore, do të jetë gjithashtu i padisponueshëm për Clasico të Shtunën kundër Barcelona në Estadio Alfredo Di Stefano dhe ndeshjen e dytë kundër Liverpool në Anfield të Mërkurën, 14 Prill.

o.j/dita

April 6, 2021 16:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim