Para se të blini lule për shtëpi, instaloni këtë aplikacion

October 31, 2017 17:31

Para se të blini lule për shtëpi, instaloni këtë aplikacion

Australianët kanë shpikur një aplikacion që do u shërbejë të gjithë adhuruesve të luleve.

“AR” quhet aplikacioni që jep çdo rekomandim të mundshëm për lulet në shtëpi.

Aplikacioni bazohet në studimet e mbledhura nga Universiteti i Mellburnit.

Aplikacioni tregon se ku duhet t’i vendosni lulet, në çfarë temperaturave, në cilat dhoma, sa duhet të ketë ndriçim dhe gjithçka tjetër nga natyra e luleve.

Apliakcioni është falas për tu shkarkuar.

October 31, 2017 17:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*