Paralajmëron Zv/ministri i Brendshëm: Do ketë arrestime të tjera

October 24, 2018 22:34

Paralajmëron Zv/ministri i Brendshëm: Do ketë arrestime të tjera

 

Zv/ministri i Brendshëm, Julian Hodaj, të mërkurën, deklaroi se në vazhdën e hetimeve të strukturave përkatëse me gjasë priten arrestime të reja.

Hodaj u shpreh në studion e emisionit “Opinion”, se kjo është një dosje në hetim dhe sigurisht që priten zhvillime të reja.

Ai tha se këto masa që u morën sot është një nga hapat e ndërmjetëm, ndërsa hetimet vazhdojnë.

Sipas tij, priten edhe arrestime të reja edhe pse ngelet për t’u parë në ditët në vazhdim, pasi ka persona të tjerë që janë shpallur në kërkim.

v.l/ Dita

October 24, 2018 22:34
Komento

3 Komente

 1. mirel October 24, 22:46

  Gishtin zv minister, gishtin..
  Nga fytyra duket qe i ka kalluar daten krimit
  e paska seriozisht

  Reply to this comment
 2. shvejku October 25, 01:37

  Ky qenka zv.minister i Brendeshem?
  Turp per ate qe e ka emeruar kete te PA AFTE,qe duhet shkarkuar ne vend pas kesaj mufke!
  Ministria vepron dhe nuk ben paralajmerime,ndryshe behet OJQ!
  Cilet kercenon ky i pa afte?
  Pse kjo eshte puna e tij?
  Zyrtare karagjoze!

  Reply to this comment
 3. Xhipja October 25, 05:49

  A ky te.arreston zbehet shaka qefli i madh.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim