Parandalohet krimi, 23-vjeçari i hyn në shtëpi dhe kanos me armë shkodranen

July 29, 2018 12:02

Parandalohet krimi, 23-vjeçari i hyn në shtëpi dhe kanos me armë shkodranen

 

Policia e Shkodrës ka parandaluar një ngjarje të rëndë mëngjesin e kësaj të diele.

Një shtetas nga kosova i identifikuar si Besnik Hyseni, ishte futur i armatosur në oborrin e shtetases A.G., në qytetin e Shkodrës.

Kjo e fundit ka njoftuar menjëherë policinë, që ka mbërritur në vendngjarje dhe ka arrestuar 23-vjeçarin në flagrancë.

Si provë materiale u gjet edhe arma tip Zastava e shtetasit nga Vushtria, i cili tashmë do të hetohet për “Përndjekje dhe kanosje” dhe “Armëmbajtje pa lejë”.

l.h/ dita

July 29, 2018 12:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?